Účet
Zapomenuté heslo Chci se registrovat

Ing. Helena Navrátilová

Ing. Helena Navrátilová

Helena Navrátilová je daňovou partnerkou společnosti Kocián Šolc Balaštík, advokátní kancelář, s.r.o. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor zahraniční obchod a absolvovala postgraduální studium mezinárodního obchodu a financí. Pracovala také jako poradce v oblasti strategického řízení a marketingových činností podniku. Daňovou poradkyní je od roku 1993. Své znalosti práva si prohloubila studiem v programu JURIDIKUM na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Ve své praxi se Helena Navrátilová zaměřuje především na transakční daňové a účetní poradenství, mezinárodní zdaňování a daňové plánování, daň z příjmů právnických osob, daň z příjmů fyzických osob, daňové řízení včetně soudního přezkumu a zdaňování neziskových organizací.

Kromě členství v Komoře daňových poradců ČR (pracovní skupina daně z příjmů právnických osob, mezinárodní zdanění) je i členkou české pobočky International Fiscal Association, dlouhodobě se také věnuje publikační činnosti. Helena Navrátilová je hodnocena prestižními ratingovými společnostmi, konkrétně Chambers Europe, PLC Which Lawyer a Who’s Who Legal jako uznávaná či doporučovaná daňová poradkyně v ČR.

 
×