Účet
Zapomenuté heslo Chci se registrovat
Kalendář

červenec
2024

srpen
2024

září
2024

cal-older

 Semináře pro manažery a odbornou veřejnost

 Tematická setkání

O nás

KŠB Institut, s. r. o. je vzdělávací platforma, jejíž hlavní náplní jsou prakticky zaměřené semináře  z oblasti soukromého, finančního a daňového práva. Vznikl ke konci roku 2012 jako dceřiná společnost Kocián Šolc Balaštík, advokátní kancelář, s. r. o. (KŠB) a svou vzdělávací činnost zahájil v únoru 2013.

Pomáhá členům statutárních orgánů a manažerům na všech úrovních řešit právní problémy, se kterými se v praxi setkávají. Stejně tak pomáhá zástupcům právnických profesí, jako jsou notáři, auditoři apod., získat expertní pohled do aktuálních právních otázek. Semináře nejsou úzkoprofilové, ale sestavené tak, aby byly přínosné i pro účastníky z řad široké veřejnosti, kteří se zajímají o konkrétní problematiku.

Přednášející KŠB Institutu jsou ve svých specializacích uznávanými experty. Odborným garantem a hlavním lektorem  je partner KŠB prof. Jan Dědič, autor či spoluautor řady zákonů včetně rekodifikačních. Mezi další lektory patří řídící partnerka KŠB Dagmar Dubecká, partneři KŠB Martin Šolc, Petr Kasík, Martin Krejčí a Jiří Horník, stejně jako advokáti a daňoví poradci KŠB.

 
×