Účet
Zapomenuté heslo Chci se registrovat
ÚvodO násLektořiIng. Helena Navrátilová

Ing. Helena Navrátilová

Ing. Helena Navrátilová

Helena Navrátilová je daňovou partnerkou společnosti Kocián Šolc Balaštík, advokátní kancelář, s.r.o. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor zahraniční obchod a absolvovala postgraduální studium mezinárodního obchodu a financí. Pracovala také jako poradce v oblasti strategického řízení a marketingových činností podniku. Daňovou poradkyní je od roku 1993. Své znalosti práva si prohloubila studiem v programu JURIDIKUM na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Ve své praxi se Helena Navrátilová zaměřuje především na transakční daňové a účetní poradenství, mezinárodní zdaňování a daňové plánování, daň z příjmů právnických osob, daň z příjmů fyzických osob, daňové řízení včetně soudního přezkumu a zdaňování neziskových organizací.

Kromě členství v Komoře daňových poradců ČR (pracovní skupina daně z příjmů právnických osob, mezinárodní zdanění) je i členkou české pobočky International Fiscal Association, dlouhodobě se také věnuje publikační činnosti. Helena Navrátilová je hodnocena prestižními ratingovými společnostmi, konkrétně Chambers Europe, PLC Which Lawyer a Who’s Who Legal jako uznávaná či doporučovaná daňová poradkyně v ČR.

 
×