Účet
Zapomenuté heslo Chci se registrovat
Kalendář

leden
2024

únor
2024

březen
2024

 Semináře pro manažery a odbornou veřejnost

 Tematická setkání

JUDr. Dagmar Dubecká, Ph.D.

JUDr. Dagmar Dubecká, Ph.D.

Dagmar Dubecká je partnerka a společník Kocián Šolc Balaštík, advokátní kancelář, s.r.o. Absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a postgraduální studium na téže fakultě (1994 – Mgr; 2001 – JUDr. a Ph.D.). Má rozsáhlé zkušenosti mimo jiné s poradenstvím v oblasti fúzí a akvizic, restrukturalizací, cenných papírů a práva obchodních společností včetně koncernového práva, závazkového práva a veřejných zakázek a podpor.

Vedle členství v České advokátní komoře, v níž od roku 2013 zasedá v odvolací kárné komisi, je Dagmar Dubecká rovněž členkou Mezinárodní advokátní komory (International Bar Association – IBA) a členkou představenstva Italsko-české obchodní a průmyslové komory. 

Mezinárodní ratingové publikace (Legal 500Chambers EuropeIFLR 1000) hodnotí Dagmar Dubeckou jako jednu z předních specialistek v České republice pro oblast fúzí a akvizic, korporačního práva a práva hospodářské soutěže.

Dagmar byla také zařazena na seznam The International Who’s Who of Merger & Acquisition Lawyers 2014 a získala ocenění odChambers Europe 2013 a Chambers Global 2013 v kategorii fúzí a akvizic, restrukturalizace a insolvenčního řízení.

V posledních třech po sobě jdoucích letech byla Dagmar zvolena jednou z nejvýznamnějších žen byznysu v České republice v prestižním průzkumu TOP 25 žen českého byznysu podle Hospodářských novin v kategorii právních služeb, poradenství a auditů.

Dagmar Dubecká byla označena podle IFLR 1000, prestižního mezinárodního průvodce světovými advokátními kancelářemi a právníky, jako Leading Lawyer v kategorii Restructuring and Insolvency.

Dagmar nedávno získala ocenění Lawyer of the Year - Czech Republic v kategorii M&A, který uděluje Finance Monthly Law Awards 2015, globální publikační platforma zaměřující se na korporátní sektor.

 
×