Zuzana Císařová a Martin Krčmář posílili tým Kocián Šolc Balaštík

21. únor 2013

Řady advokátů Kocián Šolc Balaštík (KŠB) rozšířili Zuzana Císařová a Martin Krčmář. Zuzana Císařová se zaměřuje na právo duševního vlastnictví, média a reklamu, pracovní právo, soudní spory a rozhodčí řízení. Martin Krčmář se specializuje mimo jiné na právo hospodářské soutěže, nekalé soutěže a na veřejné podpory.

Zuzana Císařová působí jako advokátka od roku 1998. Vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kde v roce 2002 získala titul JUDr. Znalosti v oblasti práva si prohloubila během studijních pobytů v Německu. V letech 2001 až 2006 působila jako předsedkyně odvolacího výboru etické komise Mezinárodní asociace farmaceutických společností (dnes Asociace inovativního farmaceutického průmyslu) v oblasti samoregulace reklamy. Je autorkou řady článků v odborných časopisech z oblasti práva duševního vlastnictví, zejména ve vztahu k informačním technologiím a mezinárodnímu právu, a dlouhodobě se věnuje přednáškové činnosti.

Martin Krčmář (31) působil v KŠB již od roku 2010 jako advokátní koncipient. Vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně. Na přelomu let 2007 a 2008 studoval také v postgraduálním programu se zaměřením na Evropskou unii na Právnické fakultě Universidad de La Coruña ve Španělsku, o dva roky později působil jako stážista v Generálním ředitelství Evropské komise pro hospodářskou soutěž v Bruselu. Zaměřuje se především na právo hospodářské soutěže, nekalé soutěže a oblast práva veřejných podpor.

 
×