Pátky s judikaturou

Mgr. Jakub Porod, JUDr. Josef Kříž, Prof. JUDr. Jan Dědič
08/10/21 09:30 – 10:00
Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík

Toto setkání bude probíhat on-line přes platformu lifesize, přístupové údaje obdrží přihlášení účastníci před konáním akce.

Tým lektorů z advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík zve na  pravidelná on-line setkání k aktuální soukromoprávní judikatuře Nejvyššího soudu ČR.

Co je cílem těchto seminářů? Rádi bychom Vám stručně a srozumitelně předali aktuální závěry rozhodovací praxe Nejvyššího soudu ČR, a to vždy za předcházející měsíc. Budeme se zaměřovat na oblasti korporačního a závazkového práva a práv věcných. Nebudeme probírat judikaturu z oblasti pracovněprávní.

Semináře budou intenzivní a svižné (maximálně 30 minut) a v rámci nich bude možné vždy na konci probrat některé detaily komentovaných rozhodnutí za přítomnosti předního českého právního experta prof. JUDr. Jana Dědiče.

Náš tým aktuální judikaturu sleduje a diskutuje o ní kontinuálně řadu let, a proto je schopen upozornit na důležitá či překvapivá rozhodnutí, anebo naopak odhadnout, které závěry není třeba přeceňovat. Přidanou hodnotou našich seminářů není skutečnost, že se k Vám závěry rozhodnutí Nejvyššího soudu ČR dostanou rychle (takových bleskových shrnutí je ostatně plný internet), nýbrž schopnost vybrat ty skutečně důležité závěry a zasadit je do adekvátního kontextu.

 
×