Kalendář

mnth_13
2021

mnth_14
2021

mnth_15
2021

cal-newer
1

ePrivacy

Přesunuto na jaro 2019

rezervace

 Semináře pro manažery a odbornou veřejnost

 Tematická setkání

ÚvodO násLektořiJUDr. Vlastimil Pihera, Ph.D.

JUDr. Vlastimil Pihera, Ph.D.

JUDr. Vlastimil Pihera, Ph.D.

Vlastimil Pihera je partnerem společnosti Kocián Šolc Balaštík, advokátní kancelář, s.r.o. Absolvoval Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni (1999), titul JUDr. získal na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze (2001); absolvoval rovněž postgraduální doktorské studium na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni v oboru soukromé právo (2007).

V minulosti působil mimo jiné v Komisi pro cenné papíry (2002 – 2005), od roku 2005 v advokátní kanceláři Kocián Šolc Balaštík (od roku 2008 jako advokát) se zaměřením na právo obchodních společností a právo finančního trhu. Je častým přispěvatelem do odborného tisku, byl členem odborné komise Ministerstva spravedlnosti pro přípravu zákona o obchodních korporacích a je členem expertní skupiny Komise pro aplikaci nové civilní legislativy Ministerstva spravedlnosti ČR.

Jako advokát se Vlastimil Pihera zaměřuje především na cenné papíry a kapitálové trhy, investiční fondy a společnosti a kolektivní investování či veřejnoprávní regulaci finančních institucí. Mezi jeho specializace ale patří i právo obchodních společností včetně koncernového práva a závazkové právo.

 
×