Rekodifikační seminář pro cizince

18. březen 2013

Zásadní změny, které se od příštího roku odehrají v tuzemském soukromém právu, přirozeně nedopadnou pouze na české občany a společnosti. Vypořádat se s nimi budou muset i cizinci, kteří v Česku žijí nebo podnikají a pro něž není čeština jejich mateřským jazykem.

Především pro ně je proto určen seminář s názvem „New Civil Code – Do I have to care?“, pořádaný ve středu 27. března 2013 ve spolupráci s Kanadskou obchodní komorou v ČR. Na semináři, který bude prezentován v angličtině, vystoupí Christian Blatchford a Alica Obertová, zástupci advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík.

Cílem setkání bude poskytnout cizincům žijícím v Česku přehled všech zásadních změn, které rekodifikace soukromého práva od příštího roku přinese, ať už jde o nový občanský zákoník (NOZ) nebo zákon o obchodních korporacích (ZOK).

Školení se bude konat od 9:30 do 12:00 hodin v prostorách University of Pittsburgh – Joseph M. Katz Graduate School of Business, Truhlářská 13-15, Praha 1.

V případě zájmu o účast či dotazů nás prosím kontaktujte na info@ksbinstitut.cz . Seminář je pro členy Kanadské obchodní komory v ČR a účastníky přihlášené přes KŠB Institut bezplatný. Kapacita je omezena.

 
×