Účet
Zapomenuté heslo Chci se registrovat
Kalendář

červenec
2024

srpen
2024

září
2024

cal-older

 Semináře pro manažery a odbornou veřejnost

 Tematická setkání

Pátky s judikaturou

JUDr. Josef KřížJUDr. Josef KřížMgr. Jakub PorodMgr. Jakub PorodProf. JUDr. Jan DědičProf. JUDr. Jan Dědič
02/12/22 09:30 – 10:00
Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík

Tato setkání probíhají on-line přes platformu lifesize, přístupové údaje obdrží přihlášení účastníci před konáním akce.

Tým lektorů z advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík zve na pravidelná on-line setkání k aktuální soukromoprávní judikatuře Nejvyššího soudu ČR.

Co je cílem těchto seminářů?

Rádi bychom Vám stručně a srozumitelně předali aktuální závěry rozhodovací praxe Nejvyššího soudu ČR, a to vždy za předcházející měsíc. Budeme se zaměřovat na oblasti korporačního a závazkového práva a práv věcných. Nebudeme probírat judikaturu z oblasti pracovněprávní.

Semináře budou intenzivní a svižné (maximálně 30 minut) a v rámci nich bude možné vždy na konci probrat některé detaily komentovaných rozhodnutí za přítomnosti předního českého právního experta prof. JUDr. Jana Dědiče.

Náš tým aktuální judikaturu sleduje a diskutuje o ní kontinuálně řadu let, a proto je schopen upozornit na důležitá či překvapivá rozhodnutí, anebo naopak odhadnout, které závěry není třeba přeceňovat. Přidanou hodnotou našich seminářů není skutečnost, že se k Vám závěry rozhodnutí Nejvyššího soudu ČR dostanou rychle (takových bleskových shrnutí je ostatně plný internet), nýbrž schopnost vybrat ty skutečně důležité závěry a zasadit je do adekvátního kontextu.

 
×