ÚvodO násLektořiPhDr. Markéta Hinková, MBA

PhDr. Markéta Hinková, MBA

PhDr. Markéta Hinková, MBA
  • jednatelka společnosti Motherboard – Consulting for Management and Business Excellence s.r.o.

Markéta má dlouholetou zkušenost s řízením firem, projektů a týmů, praxi v oblasti obchodu (business development a řízení obchodu) a HR.

Obchodovala a realizovala projekty v oblasti executive search manažerů, interim manažerů a franchisantů , dále projekty v segmentu personální diagnostiky, hodnocení a manažerského developmentu (realizuje např. unikátní metodu intenzivního individuálního rozvoje/koučinku). V segmentu business consulting se zaměřuje např. na akceleraci byznysu firem, projekty budování, expanze a zvyšování obchodního výkonu franchisových distribučních sítí, interim management jako nástroj zvyšování tržní hodnoty firem, atd. 

Markéta spolupracovala s největší českou poradenskou společností M. C. TRITON na pozici business unit director a člena vedení firmy a řídila jako managing director společnost TRITON Hunters.

Vystudovala jednooborovou psychologii na FF UK Praha a získala doktorský titul tamtéž. Absolvovala pětiletý intenzivní sebezkušenostní výcvik v analytické psychoterapii a exekutivní studium MBA. Dále pokračuje ve studiu double degree PhD/DBA.

Je tutorem LIGS University pro české a anglické manažerské programy MBA, DBA, PhD a vítězkou soutěže „Tutor MBA roku 2012“.

Markéta je jednatelkou společnosti Motherboard – Consulting for Management and Business Excellence s.r.o.

Společnost je aktivním členem české asociace franchisingu v oblasti poradenství pro franchisové systémy.